Wanna – chwila relaksu dla Ciebie

Można powiedzieć, że posiadanie porządnej wanny to dziś nie lada luksus! Dlaczego? W większości mieszkań wanna po prostu się nie mieści tudzież jest zbyt mała, a co za tym idzie niewygodna. Po co masz się męczyć. Wymień ją, pozwól sobie na taki komfort. Nowoczesne wanny są urządzeniami wielofunkcyjnymi. Dzięki niej otrzymujemy, coś w rodzaju balneoterapii!

Hydromasaż, jaccuzi! Możesz to mieć również w swojej łazience. Jeśli Twoje potrzeby są bardziej przyziemne, masz do wyboru naprawdę szeroki wybór wanien, w zależności od kształtu i rozmiaru. Zwróć uwagę na wanny Cooke&Lewis. Piękna, satynowa biel, przyjemne opływowe kształty. Wanna typu Hera II jest ma asymetryczny kształt, z niecką w kształcie spłaszczonego owalu. Jest to wanna akrylowa, podobnie jak wanna Dafne. To wanna narożna i dość szeroka. Z dobrą opinią spotkały się również prostokątne wanny Mars, elegancko wyprofilowane wewnątrz.

Miłośniczkom stylu empire i retro polecamy owalne wanny Kerra, usadowione na stylizowanych nóżkach w kolorze mosiądzu lub chromu. Spora objętość – 180 l, pozwala zanurzyć się w gęstej od piany, pachnącej wodzie. Błogi relaks, nieprawdaż! Emo to z kolei wanny z hydromasażem wyposażone w 10 dysz wodnych i 10 dysz powietrznych. Kontrolowanie przepływu odbywa się na zasadzie sterowania elektronicznego. Wanna posiada owalny kształt, pokryta jest akrylem. Do wanien o profilu prostokątnym dopasować można system przesuwnych ścianek spełniających funkcję kabiny prysznicowej. To idealne rozwiązanie dla osób praktycznych, potrzebujących wanny i prysznica w jednym. W tym przypadku preferowana jest instalacja wygodnej deszczownicy.

Współczesnym trendem są wyszukane wanny wolnostojące w owalnym kształcie np. wanna Gaja. Pięknie wyglądają w nowocześnie zaaranżowanej, dużej łazience. Szukasz idealnej wanny dla siebie? Sprawdź naszą ofertę!