Suszarki do rąk Warmtec

Suszarki do rąk, to wysoka higiena i oszczędność w jednym. Z myślą o obiektach użyteczności publicznej rozpoczęła się ich masowa produkcja. Najczęściej używane są w biurowcach, hotelach, restauracjach, sklepach, szkołach, oraz stacjach benzynowych. Jednorazowa inwestycja w suszarki do rąk pozwala uniknąć kosztownego i nie zawsze efektywnego prania ręczników tekstylnych, których żywotność nie pozwala na dłuższe użytkowanie, czy ręczników papierowych. Te z kolei trzeba cały czas uzupełniać, co wiążę się ze stałymi wydatkami, ponadto ręczniki jednorazowe po zużyciu znajdują swoje miejsce w pojemnikach, które wymagają systematycznego opróżniania.

Nie są to ich jedyne mankamenty. Pranie w środkach chemicznych, to degradacja środowiska naturalnego, inwestycja w kosztowne pralnie, zużycie prądu i dodatkowe etaty pracownicze. Natomiast ręczniki jednorazowe, to ich ciągły zakup, konieczność zakupu dodatkowych pojemników na ręczniki zużyte, oraz koszty ich utylizacji.

Aby uniknąć degradacji środowiska naturalnego, oraz aby zaoszczędzić znaczne kwoty pieniędzy przy standardowych sposobach utrzymania rąk w czystości wystarczy jednorazowa inwestycja w dobrą suszarkę do rąk. Unikniemy przy tym kłopotów z utrzymaniem czystości w toaletach. Znikną nieestetyczne pojemniki na zużyte ręczniki papierowe, oraz ich dozowniki. Oszczędności pojawią się bardzo szybko. Automatyczne suszarki do rąk działają na podczerwień i są wyposażone w czujniki zbliżeniowe.

Pozwalają na utrzymanie właściwej higieny rąk, ponieważ nie wymagają dotykania urządzenia podczas jego użytkowania. Dzięki czujnikom zbliżeniowym suszarka równie szybko się włącza i wyłącza po cofnięciu dłoni od urządzenia. Stąd ogromna oszczędność energii elektrycznej. Badania w niemieckim Instytucie FRISENIUS wykazały, że suszarki do rąk dzięki temu, iż wydmuchują ciepłe powietrze nie powodują rozmnażania się bakterii. Nowoczesny design i nowatorskie projekty, oraz bogata kolorystyka pozwalają nam wybrać taki model, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny.

Nowoczesne suszarki do rąk są wyjątkowo trwałe dzięki obudowie wykonanej ze specjalnego stopu aluminium. Są to więc produkty wandaloodporne. Suszenie rąk dzięki dużemu strumieniowi ciepłego powietrza odbywa się szybko i co ważne skutecznie, w przeciwieństwie do ręczników tekstylnych, czy papierowych. Ważny też jest niski poziom hałasu, który w starszych modelach bywał dokuczliwy. Suszarki do rąk posiadają różne parametry techniczne i wymiary. Dlatego wybierając suszarkę powinniśmy określić nasze potrzeby. A więc jaką ilość osób statystycznie będzie obsługiwała suszarka, wybrać odpowiednią wielkość do pomieszczenia, oraz oczywiście dobrać odpowiednią kolorystykę.

Tak przemyślany zakup da nam pełną satysfakcję głównie ekologiczną i finansową. Przy zakupie tego typu urządzenia warto zwrócić uwagę na certyfikaty, okres gwarancji, oraz obsługę serwisową. Nie należy zapominać i poczytać w internecie opinie użytkowników na temat wybranego przez nas produktu, ponieważ jego zakup ma nam przynieść korzyści, a nie kłopoty. Jednymi z najbardziej popularnych są suszarki do rąk WARMTEC. Warto przyjrzeć się ofercie tej firmy, dokładnie sprecyzować swoje oczekiwania i dokonać satysfakcjonującego nas wyboru, pamiętając o tym, że jest to inwestycja na lata.