Swan-Klim Wrocław – klimatyzacja – montaż i serwis

Swan-Klim Wrocław – klimatyzacja – montaż i serwis
Nazwa:
Swan-Klim Wrocław – klimatyzacja – montaż i serwis
Kategoria:
Opis:

Firma Swan-Klim z siedzibą we Wrocławiu, specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych w branżą klimatyzacyjną. Swoim klientom oferuje kompleksową opiekę i serwis nad urządzeniami wentylacji i klimatyzacji przemysłowej, doradztwo techniczne w zakresie tworzenia systemów oraz montaż instalacji zarówno w domach prywatnych, biurach, jak i w pomieszczeniach przemysłowych.

Wieloletnie doświadczenie i zatrudniana przez firmę kadra specjalistów w swoich fachu, są dla klientów gwarancją najwyższej jakości usług, terminowości i rzetelnego wykonania każdego projektu. Swan-Klim świadczy dodatkowo usługi sporządzania projektów budowlanych i wykonawczych, a także daje możliwość uzyskania z pomocą firmy odpowiednich certyfikatów energetycznych.

W swoich działaniach firmowy zespół kieruje się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia i pełnym profesjonalizmem działania zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Firma zapewnia także nadzór projektowy realizowanych inwestycji i wykonuje je od A do Z.

Telefon:
880515087
NIP:
8842510102
Kwatera Główna:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław