Studio Mebli bowArte – przedstawiciel nobonobo Wrocław

Studio Mebli bowArte – przedstawiciel nobonobo Wrocław
Kategoria:
Opis:

Studio Mebli bowArte znajduje się we Wrocławiu. Meble oraz akcesoria są od polskich projektantów. W ofercie znaleźć można produkty marki: Beskidzkie Fabryki Mebli Befame, Nobonobo oraz Nordicline. W asortymencie mają sofy pikowane, w stylu nowoczesnym i klasycznym. Zamówi się również narożniki o różnych wymiarach do dużego i małego salonu.

Meble marki nobonobo w bowArte Wrocław fot.1

Studio Mebli bowArte oferuje także wygodne łóżka tapicerowane ze sprężynami falistymi lub z pianką wysokoelastyczną. Klienci mogą wybrać wymiary pod materac, tkaninę oraz kolor nóżek. W sklepie mają fotele i krzesła. Odpowiednie wybierze się do domowego biura, biblioteki, kina domowego, salonu, pokoju gościnnego w stylu nowoczesnym i vintage.

Meble marki nobonobo w bowArte Wrocław fot.2

Oprócz tego sprzedają stoliki kawowe np. prostokątne, sznury ozdobne w różnych kolorach. Wszystkie rzeczy są wysokiej jakości, starannie wykonane. Produkty firmy pojawiły się w magazynach takich jak: Trendy – Strona Kobiet oraz Weranda Country. Studio Mebli bowArte oferuje współpracę z miłośnikami wyjątkowych wnętrz.

Studio Mebli bowArte

Strona WWW:
Telefon:
505036535
NIP:
5531630558
Regon:
383084129
Kwatera Główna:
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
  • Studio Mebli bowArte – przedstawiciel nobonobo Wrocław
  • Studio Mebli bowArte – przedstawiciel nobonobo Wrocław