Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl

Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl
Kategoria
Opis

Szukasz rzetelnego i profesjonalnego sklepu, który zaoferuje Ci idealne szczotki techniczne? W takim razie trafiłeś w dobre miejsce! W sklepie internetowym szczotki-przemysłowe.pl znajdziesz odpowiednią szczotkę, która sprosta Twoim oczekiwaniom. W naszym asortymencie znajdują się produkty najpopularniejszych i najbardziej docenianych producentów szczotek. Są to między innymi Mink Bürsten, Kullen, Koti oraz Tribollet.

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.1

Wśród adresatów naszych szczotek technicznych znajdują się duże zakłady produkcyjne, takie jak koncerny spożywcze, zakłady komunalne, producenci maszyn oraz koncerny farmaceutyczne. W naszej ofercie znajdziesz między innymi szczotki listwowe stosowane do uszczelniania i separacji, ale również szczotki panelowe służące do transportu szkła lub oklejonych folią blach.

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.2

Sklep internetowy szczotki-przemysłowe.pl został stworzony z myślą o indywidualnych potrzebach klienta. Z przyjemnością pomagamy w dobraniu odpowiedniej szczotki do konkretnego przeznaczenia. Naszym celem jest znalezienie skutecznych rozwiązań popartych ekonomicznie.

Telefon
756409002
NIP
7352858145
Regon
122961742
Kwatera Główna
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
  • Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl
  • Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl