Serwis Laptopów i Telefonów ForceGSM

Serwis Laptopów i Telefonów ForceGSM
Kategoria
Opis

ForceGSM to szybki i skuteczny serwis z dojazdem do domu, bądź wykonywany wysyłkowo. Zakres usług obejmuje naprawę urządzeń mobilnych, głównie telefonów, ale także słuchawek, laptopów, tabletów, komputerów stacjonarnych, laptopów, nawigacji GPS, itd. Wykwalifikowani pracownicy pomogą usunąć usterki wszelkiego typu.

Salon ForceGSM

ForceGSM - serwis laptopów Wrocław

Niesprawny telefon lub tablet, to obecnie brak łączności ze światem, brak możliwości wykonywania transakcji bankowych i korzystania z social-mediów. Niezwykle ważne jest to, aby reperacje były wykonywane w krótkim czasie. Większość usterek jest usuwana w przeciągu pół godziny. W przypadku dłuższych napraw lub konieczności sprowadzania części - serwis zapewnia telefon zastępczy.

W razie potrzeby serwisanci zajmą się także zaktualizowaniem oprogramowania, naprawą zalanych urządzeń, wymianą szkieł hartowanych, baterii oraz usuwaniem sim-locków. Dzięki profesjonalnemu i dobrze wyposażonemu zapleczu serwisowemu specjaliści do spraw napraw są w stanie usunąć usterki bardzo szybko, przywracając sprzęt do działania.

ForceGSM

Telefon
783675000
NIP
8842510527
Regon
021020124
Kwatera Główna
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
  • Serwis Laptopów i Telefonów ForceGSM