Senator – meble na wymiar Wrocław

Senator – meble na wymiar Wrocław
Nazwa:
Senator – meble na wymiar Wrocław
Kategoria:
Opis:

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Senator z Krakowa. Bardzo chętnie wykonamy dla Was szafy na wymiar. Jeżeli macie w domach kawałek wolnej przestrzeni, a jest Wam potrzebne miejsce do przechowywania rzeczy, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Szafy na indywidualne zamówienie nie tylko doskonale spisują się w domach, ale również w firmach, dzięki czemu w lepszy sposób można zagospodarować całą przestrzeń.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

Od 20 lat wykonujemy szafy przesuwne, szafy z drzwiami, szafy wnękowe, garderoby. Jedną z naszych usług są także zabudowy na wymiar. Dziękujemy, że już od tak wielu lat nam ufacie. To dla naszych klientów staramy się jeszcze bardziej. Do wykonania szaf używamy tylko i wyłącznie najlepszych jakościowo materiałów.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.2

Naszym klientom pomagamy również dobrać kolorystykę szaf, aby pasowała do wyposażenia całego wnętrza. Zachęcamy do stworzenia u nas swoich mebli biurowych. Zadbajcie nie tylko o jakość ich wykonania, ale również estetykę, dzięki czemu zadbacie o swój wizerunek w oczach innych osób.

Telefon:
713739171
NIP:
8981027148
Regon:
930210370
Kwatera Główna:
ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław
  • Senator – meble na wymiar Wrocław
  • Senator – meble na wymiar Wrocław