Multiagencja Optima – ubezpieczenie domu Wrocław

Multiagencja Optima – ubezpieczenie domu Wrocław
Nazwa:
Multiagencja Optima – ubezpieczenie domu Wrocław
Kategoria:
Opis:

Firma Optima to multi agencja ubezpieczeniowa mająca w swojej bogatej ofercie bardzo korzystne ubezpieczenia. Nasza firma jest w stanie zaproponować optymalne produkty ubezpieczeniowe. Jesteśmy zawszę chętni do udzielenia pomocy i z chęcią odpowiemy na każde zadane przez Państwo pytanie.

Jesteśmy godni zaufania i od lat wielu lat zajmujemy się obsługą zarówno prywatnych klientów jak i różne przedsiębiorstwa. Może zapewnić, że będą Państwo zadowoleni z oferowanych przez nas usług. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie, dzięki czemu wypracowaliśmy własne i przede wszystkim skuteczne metody pracy. Sprzedajemy ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne oraz na życie. Zawsze staramy się dopasować naszą ofertę do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta.

Dla nas satysfakcja naszych klientów jest najważniejsza. Mogą również Państwo liczyć u nas na dodatkowe zniżki. Pomagamy dobrać polisę ubezpieczeniową o odpowiednim zakresie oraz zawsze przypominamy o dobiegającej końca umowie ubezpieczeniowej.

Telefon:
575115015
NIP:
9661512730
Kwatera Główna:
ul. Krupnicza 13/204a 50-075 Wrocław